Gry Lotto

Lotto


Lotto to gra losowa, w której losowanych jest 6 z 49 liczb. Gracz skreśla liczby na kuponie, a następnie po losowaniu sprawdza, czy wytypowane przez niego liczby zostały wylosowane. Istnieje możliwość gry systemowej, w której gracz skreśla więcej niż 6 liczb (nawet do 12), przez co zwiększa zarówno swoją szansę na wygraną, jak i sam zysk z gry.


Opcja gry z plusem - podczas losowania Lotto losowany jest również drugi zestaw liczb. Jeżeli gracz wysłał kupon "z plusem" to wytypowane przez niego liczby biorą udział również w tym losowaniu.


Losowania odbywają się w każdy wtorek, czwartek i sobotę o godzinie 21:40.

Mini Lotto


Mini Lotto to gra losowa, w której losowanych jest 5 z 42 liczb. Gracz skreśla liczby na kuponie Mini Lotto, a następnie po losowaniu sprawdza, czy jego liczby zostały wylosowane.


Losowania odbywają się w każdy poniedziałek, środę i piątek o godzinie 21:40.


Multi Multi


Multi Multi to gra, w której losowanych jest 20 z 80 liczb. Każdy gracz wybiera ile liczb zamierza skreślić w zakresie 1-10 oraz czy zwiększa stawkę w zakresie 1-10. W zależności od kombinacji liczby skreślanych liczb oraz zwiększenia stawki gracz może wygrać różne sumy. Dodatkowo w przypadku, gdy gracz trafi wszystkie 10 liczb wypłacana jest premia kumulowana przez losowania.


Opcja gry z plusem - jako plus w Multi Multi określana jest zawsze ostatnia z wylosowanych liczb. Jeżeli gracz wysłał kupon "z plusem"  i wylosowany plus został przez niego skreślony to wygrana za kupon zostaje zwiększona.


Losowania odbywają się codziennie o godzinie 14:00 oraz 21:40.

Joker


Joker to gra mieszana, w której gracz wybiera 1 z 36 liczb, zwaną Jokerem, oraz losowo dostaje kolejne 4 liczby. Jeżeli w losowaniu zostanie wylosowana liczba, którą jest Joker gracza, gracz wygrywa. Dodatkowo trafienie liczb z otrzymanej 4ki liczb losowych powoduje zwiększenie wygranej. Gracz wygrywa również, jeżeli trafi 3 lub 4 liczby z otrzymanej 4ki liczb losowych bez trafienia Jokera.


Losowania odbywają się w poniedziałek, środę i piątek o godzinie 21:40.

Kaskada


Kaskada to gra typu zdrapka, w której losowanych jest 12 z 24 liczb. Gracz kupując los otrzymuje dwa losowe zestawy po 12 liczb. Po losowaniu gracz sprawdza, czy jego liczby zostały wylosowane. Jeżeli trafił przynajmniej 8 liczb - wygrywa.


Losowania odbywają się codziennie o godzinie 21:40.

Zdrapki


W ramach oferty Totalizatora Sportowego dostępnych jest wiele gier typu zdrapka. Gry te charakteryzują się faktem konieczności odkrycia okienek informujących o wygranej poprzez zdrapanie pól do tego przeznaczonych znajdujących się na kuponie zdrapki. Zakupując los dowiadujemy się o ewentualnej wygranej bez konieczności czekania na losowanie.